Контакти

З питань правильного добору пiдручникiв та iх купiвлi звертайтесь за адресою

книжковий магазин LBC
вул. Свердлова, 70
Днiпропетровськ

056 370-41-07
056 716-96-57

Наші партнери - мовні курси м. Дніпропетровська та області
www.dnulang.at.ua

Семінари 18 та 19 квітня 2017 року

18 квітня  2017 року  на базі Придніпровськой державной академії будівництва та архітектури (ПГАСА) відбувся освітній захід для науковців, молодих вчених, викладачів англійської мови за темою Finding your way to the Perfect Blend. Учасники ознайомились з концепцією змішаного навчання (blended learning) - максимально ефективне поєднання традиційних методик та сучасних технологій у процесі викладання та вивчення англійської мови, отримали практичні поради щодо реалізації принципу змішаного навчання та інтегрування класичних аудиторних занять з викладачем з онлайн заняттями. 

19 квітня 2017 року за підтримки Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся методичний тренінг для вчителів англійської мови за темою: 

Your Practical Guide to the Joy of Teaching  

На тренінгу викладачі отримали Методичні рекомендації щодо вивчення англійської мови у середній школі відповідно до комунікативного підходу. Доповідач  Алла Іванівна Васильченко, Методист  навчально-методичної лабораторії іноземних мов кафедри гуманітарної освіти ОІППО ,

а також ознайомились з сучасними прийоми активізації пізнавальної діяльності та оволодіння учнями середньої школи комунікативними компетенціями на уроці англійської мови. Доповідач Майкл Хадсон, старший методист «Дінтернал-Книга».

Під час семінарів викладачи змогли ознайомитись з новими підручниками та посібниками видавництва Pearson.


Висловлюємо щире сподівання, що наша плідна співпраця сприятиме  розширенню творчого потенціалу вчителів англійської мови  та посиленню міжнародних зв’язків у царині іншомовної освіти! 

   

 

 
Наши партнеры:   |