0

0

  • Team Together

Team Together

Діти мають змогу спілкуватися в автентичному контексті, критично мислити та співпрацювати разом, для того щоб досягати гарних результатів

Виробник: Pearson Education

Категория: Початкова школа

Автор: Susannah Reed, Lesley Koustaff

Мова: Англійська

Вік учнів: 6 - 10

Рік видання: 2020

Рівні CEFR / PTE: Pre-А1 - А1+

Кількість годин: 2 - 3 на тиждень

Сторінки підручника: Переглянути

Гриф МОН: Завантажити

Календарне планування: Завантажити

Палітурка: М'яка

Team Together – курс англійської нового покоління, який ідеально підходить як для традиційного, так і змішаного навчання. Насичений вправами, які мотивують та спонукають вивчати мову в невимушеній, природній формі.

  • Мультимедійність - велика кількість автентичних відео та захопливих анімаційних історій урізноманітнять процес вивчення англійської.
  • Інтерактивність - доступний онлайн компонент Homework забезпечить ефективну взаємодію учителя та учнів поза межами уроку в класі.
  • Варіативність - наявність онлайн компонентів забезпечить можливість організації змішаної або онлайн форми навчання за будь-яких умов.
  • Доступність - легкий у використанні сайт з необхідними для навчання аудіо- та відеоматеріалами й безліччю інтерактивних завдань та ігор.

Фокус на розвитку навичок 21-го століття - цікавий та захопливий навчальний матеріал готує учнів до успішного життя як у освітньому контексті, так і в сучасному світі. Ретельно розроблені завдання та вправи спонукають учнів спілкуватися, розвивають навички критичного мислення та творчості, а також заохочують співпрацювати з однокласниками. Привабливий контент із прив’язкою до науки та інших шкільних предметів дає можливість учням практикувати мову в широкому контексті та з упевненістю опановувати відповідні теми.

Уроки CLIL та Culture - привабливий контент із прив'язкою до основних шкільних предметів дає можливість учням практикувати мову в більш широкому контексті та з упевненістю опановувати відповідні теми. Культурологічні уроки та великий вибір автентичних відео, котрі відповідають інтересам учнів.

Навички читання та письма - учні мають змогу розвивати та практикувати свої навички читання та письма з вичерпними можливостями. Сучасні історії, що відповідають віковій категорії дітей та різноманітні жанри. Різноманітні жанри текстів спонукають учнів читати із задоволенням. Розділи для розвитку навичок письма у кожному юніті дуже ретельно сплановані та знайомлять учнів з різними типами текстів у цікавій формі.

Програма граматики та вокабуляру - граматика представлена в контексті, де учні самі для себе відкривають граматичні правила під керівництвом вчителя та постійно активізують пройдений матеріал. Лексика накопичується та постійно повторюється як усередині юнітів, так і між ними. Книги, що підсилюють словниковий запас – Vocabulary Boosters, пропонують подальшу практику у веселій та мотивуючій формі.

Компоненти НМК Team Together рівні Starter, 1, 2, 3, 4:

  • Pupil’s Book with Digital Resources - підручник з кодом доступу до онлайн компоненту Pearson English Portal: аудіо- та відеоматеріали, онлайн ігри, додаткові інтерактивні домашні завдання;
  • Workbook - друкований робочий зошит для домашнього опрацювання додаткових завдань, як вдома так і в класі з інтерактивним диском;
  • Teacher's Book with Digital Resources - книга для вчителя з кодом доступу до онлайн компоненту Pearson English Portal: Presentation Tool, організація роботи онлайн класу, аудіо- та відеоматеріали;
  • Word Cards - набір карток для вивчення лексики.

На кожні 15-ть комплектів (підручник і зошит) книга вчителя, зошит для учня, аудіо диск MP3 і доступ до ePanel ідуть в подарунок.

Комплект: Підручник і зошит Team Together Starter Pack

Комплект: Підручник і зошит Team Together Starter Pack

620 грн. 589 грн.
Підручник Team Together Starter Pupil's Book

Підручник Team Together Starter Pupil's Book

365 грн.
Зошит Team Together Starter Activity Book

Зошит Team Together Starter Activity Book

255 грн.
Книга вчителя Team Together Starter Teacher's Book

Книга вчителя Team Together Starter Teacher's Book

1 100 грн.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

У нас є ще дещо для вас


Academy Stars

Academy Stars

В навчальному курсі значна увага зосереджена на читанні, письмі та граматиці ..

English World

English World

Курс для дітей молодшого шкільного віку, які вивчають англійську як першу іноземну мову ..

Family and Friends 2nd Edition

Family and Friends 2nd Edition

Курс з англійської мови для дітей початкової школи ..

Fly High Ukraine

Fly High Ukraine

Варіативність форм роботи, різноманіття ігор, введення нової лексики і граматики в контексті та у ці..

Quick Minds Ukraine

Quick Minds Ukraine

Курс з англійської мови, адаптований до програм і стандартів НУШ ..

Islands

Islands

Відкрийте для ваших маленьких учнів світ дивовижних пригод з інтерактивним курсом англійської мови в..

Welcome

Welcome

Для дітей, які вивчають англійську мову в початковій школі ..

Oxford Discover

Oxford Discover

Курс для спеціалізованих шкіл та мовних курсів з поглибленим вивченням англійської мови ..