вподобане 0

кошик 0

Про нас


Книгарня

«Підручники з іноземних мов»

– офіційний постачальник іноземної навчально-методичної літератури з вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, італійської та польської мов. Працюємо ми ще з далекого 2000 року й пропонуємо широкий вибір підручників та допоміжної навчальної літератури.

Наша місія – допомагати українцям легко та з задоволенням вивчати іноземні мови.

Книги найкращих іноземних видавництв

В асортименті нашого магазину посібники з вивчення граматики та лексики, матеріали для підготовки до іспитів, словники, художня та бізнес література, а також відео та аудіо матеріали для поглибленого вивчення іноземної мови.

Ми ретельно підходимо до формування свого асортименту, тож пропонуємо найкращі підручники. Сучасні книжки та посібники іноземних видавництв розроблені з урахуванням останніх освітніх досліджень й мають всі відповідні гігієнічні сертифікати. Ми працюємо лише з оригінальною продукцією й перевіреними, надійними постачальниками.

Книгарня «Підручники з іноземних мов» – це навчальні матеріали таких відомих видавництв, як "Pearson", "Cambridge University Press", "Express Publishing", "Oxford University Press", "Macmillan Education", "Collins ELT", "Cornelsen", "Hachette", "CLE International", "Edilingua", "Edelsa", "Prolog", "Langenscheidt" та інших, які відповідають міжнародним рекомендаціям з мовної освіти й мають гриф Міністерства освіти та науки України.

Гарантуємо бездоганне обслуговування та індивідуальний підхід

Ми маємо затишний магазин в центрі міста, свій склад, тож всі книги доступні завжди. Наші працівники допоможуть підібрати потрібний матеріал згідно вашого рівня мови, щоб навчання було легким та цікавим. З задоволенням дамо відповіді на всі запитання і пояснимо, чим один навчальний курс відрізняється від іншого, й допоможемо вибрати ідеальний варіант.

Ми зібрали найкращу команду, яка любить свою роботу та постійно покращує свої знання й навички. Наша мета – стати одними з найкращих в обслуговуванні клієнтів і впливати на підвищення клієнтського сервісу по всій країні!

Замовляти книжки для вивчення іноземної мови на нашому сайті максимально зручно! Підручники та допоміжна література поділені на підрозділи відповідно віку та інтересів – підготовка до іспиту, вивчення граматики чи лексики, художня література тощо. На сайті з легкістю можна підібрати книжки для учнів молодших класів, середньої та старшої школи, студентів і дорослих. Ми прагнемо заохотити якомога більше людей вивчати іноземні мови, тож постійно організовуємо акції, знижки на купівлю декількох книжок та пропонуємо дійсно доступні ціни на свої видання, а також маємо вигідну програму лояльності, яка дозволяє отримати віртуальну накопичувальну карту й заощаджувати ще більше!

Ми робимо все можливе, щоб ви отримали замовлені підручники якомога швидше, тому пропонуємо миттєву доставку – відправка відбувається вже в день замовлення! Ми доставляємо підручники в будь-який куточок України й віримо, що володіння іноземною мовою відкриває нові можливості й може круто змінити ваше життя.